Koniec roku szkolnego – jak się przygotować?

Jeszcze kilka miesięcy i będziemy szykować się do uroczystego zakończenia roku szkolnego w szkołach polskich. Choć czasu wydaje się dużo, my już myślimy o tym jak się przygotować do tego ważnego wydarzenia.

Zakończenie roku to wspaniała okazja, żeby uczcić ciężką pracę dzieci i podziękować nauczycielom za ich starania. Warto w tym czasie wręczyć dzieciom uroczyste nagrody i dyplomy, aby poczuły się docenione za całoroczny trud pracy, a po wakacjach wróciły do polskiej szkoły pełne entuzjazmu i zapału do pracy. Niech pamiętają ten dzień jako szczególny i wyjątkowy, a z pewnością będzie im miło zakończyć rok ciężkiej pracy pozytywnie.

Dyplomy – aby nagrodzić dzieci z ciężką pracę warto ofiarować symboliczny dyplom – dzieci uwielbiają czuć się wyróżnione i nagrodzone, dlatego ważne jest wręcznenie dyplomu każdemu indywidualnie. Pamiętajmy również o podziękowaniach dla nauczycieli. My zbieramy zamówienia na dyplomy do końca maja aby dostarczyć je do szkół już w czerwcu.

Wybór nagród dla dzieci – specjalnie z okazji końca roku zgromadziliśmy w jednym miejscu najpopularniejsze propozycje prezentów dla dzieci w różnych grupach wiekowych.

W tym roku proponujemy również zupełnie nowe książki w naszej ofercie – dostępne tylko na zamówienie. Można je zamawiać do końca kwietnia, a my zrealizujemy je w maju lub w czerwcu (w zależności od terminu dostawy).

Polecamy zwłaszcza:

Podróże z Nelą, małą reporterką – bardzo popularna w Polsce seria wydawnictwa National Geographic, napisana przez najmłodszą reporterkę świata, w której Nela opisuje swoje przygody podróżnicze. Fantastyczny prezent dla wszystich młodych podróżników.  

Książki Grzegorza Kasdepke, najchętniej czytanego polskiego autora książek dla dzieci i młodzieży, autora popularnych książek, takich jak seria przygód Detektywa Pozytywki. Jego książki weszły na listę lektur szkolnych, a Fundacja „ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom” uznała „Detektywa Pozytywkę” za jedną z dziesięciu najlepszych książek dla dzieci minionej dekady.

Popularne zbiory baśni, np. Baśnie Braci Grimm

Zapraszamy do składania zamówień drogą mailową do końca kwietnia: biuro@perfektsolutions.eu . Po tym terminie dostępne będą tylko książki, które mamy w magazynie. Przy zamawianiu większej ilości warto zrobić to wcześniej, aby mieć pewność, że wybrane tytuły będą dostępne.

Napisz Komentarz