Nowe podręczniki dla dzieci dwujęzycznych

Nowe podręczniki dla dzieci dwujęzycznych

Polskie szkoły sobotnie często proszą nas o rozszerzenie oferty i wprowadzenie nowych propozycji dostosowanych do różnych poziomów zaawansowania uczniów.
Dlatego niedawno wprowadziliśmy do naszej oferty nowe podręczniki, ‚Z Anią przez Polskę’.

Dziś przedstawiamy kolejną propozycję dla dzieci w szkołach polonijnych, książki Danuty Szkutnik, pedagoda z doświadczeniem w polsko-amerykańskim przedszkolu oraz w polskiej szkole. Podręczniki są specjalnie napisane dla uczniów, których pierwszym językiem jest angielski, a języka polskiego uczą się jako drugiego.

Nowością są ćwiczenia polegające na  tłumaczeniu z języka angielskiego na język polski.  Wiemy, że dzieciom łatwiej jest funkcjonować w języku angielskim, dlatego tego typu ćwiczenia pomagają rozbudować umiejętności językowe dzieci dwujęzycznych. Ciekawostką jest także “Tygodnik”. To  sprawdzony przez autorkę sposób na ćwiczenie poprawnych i ciekawych wypowiedzi pisemnych.  To ulubiony  typ zadań domowych, polegający na rysowaniu i pisaniu na zadany temat,  który  szybko wdroży  uczniów do poprawnego samodzielnego pisania.

 

Klasa 1, Już czytam, Już piszę i Już potrafię.

Ściągnij PDF:

PDF-Juz czytam kl. 1

PDF-Juz pisze kl. 1

PDF-Juz potrafie kl. 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasa 2, W szkole i w domu

Ściągij PDF :

PDF- klasa 2 cz.1

PDF-klasa 2 cz. 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasa 4, Pozdrowienia z wakacji, Gramatyka – ćwiczenia językowe

PDF- klasa 4

Klasa 5, Sto lat, Gramatyka – ćwiczenia językowe

PDF-klasa 5

Klasa 6, Gramatyka – ćwiczenia językowe, klasa 6 

PDF-klasa 6

Podręczniki sprowadzane będą na zamówienie. Zapraszamy do składania zamówień drogą mailową: biuro@perfektsolutions.eu do końca czerwca.

Napisz Komentarz